PROGRAM STYPENDIALNY > GŁOSOWANIE DLA WSZYSTKICH

  1. UWAGA! MOŻESZ ODDAĆ TYLKO JEDEN GŁOS Z TEGO KOMPUTERA.

  2. ZNAJDŹ SWOJEGO KANDYDATA

    Nazwisko ucznia

    Nazwa szkoły

    Miejscowość

  3. LISTA KANDYDATÓW

    Maksymalna ilość głosów uzyskana przez daną osobą nie oznacza automatycznego wyboru tego kandydata, ponieważ zgodnie z regulaminem decyzję końcową podejmuje kapituła powołana przez organizatora.

Imię NazwiskoZdjęcieMiejscowośćSzkołaKlasaGłosów Opcja
Kinga MarkgrafeIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.2D1951» głosuj
Rafał SzyburskiSzkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Toruniu6A1860» głosuj
Artur SzyburskiSzkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Toruniu6A1859» głosuj
Mateusz KornagaI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w JarosławiuIV1148» głosuj
Wiktoria SoroczyńskaXV Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Wiktora Degi w Poznaniu4A875» głosuj
Surma MajaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu3798» głosuj
Amelia CykaSzkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.779» głosuj
Olga MarusikSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wlkp.8G685» głosuj
Filip NowosadII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie1G479» głosuj
Maja BanachowskaSpołeczna Szkoła Podstawowa w Orątkach5468» głosuj
Aleksander WiącekZespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi4TIP441» głosuj
Nikodem ZalewskiIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.2D434» głosuj
Kajetan BuziakLiceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.3220» głosuj
Michał HoffmanZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach4AP165» głosuj
Wiktoria ChodaczZespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi4TIP149» głosuj
Natalia BadowskaIV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.4F101» głosuj
Wiktor RyszkoZespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach4AP79» głosuj
Weronika JankowskaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu5A54» głosuj
Martyna NikołajukSzkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu8E9» głosuj
Wojciech ŹróbekOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie6C5» głosuj
Weronika SienkiewiczSzkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy74» głosuj
Michał GołaśII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie4R3» głosuj
Filip HylaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie7A2» głosuj
Zuzanna KąckaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie6A2» głosuj
?
Imię i nazwisko: Kinga Markgrafe
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.
Klasa: 2D
Głosów: 1951
» głosuj
Imię i nazwisko: Rafał Szyburski
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Toruniu
Klasa: 6A
Głosów: 1860
» głosuj
Imię i nazwisko: Artur Szyburski
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Toruniu
Klasa: 6A
Głosów: 1859
» głosuj
Imię i nazwisko: Mateusz Kornaga
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
Klasa: IV
Głosów: 1148
» głosuj
Imię i nazwisko: Wiktoria Soroczyńska
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: XV Liceum Ogólnokształcące im. Prof. Wiktora Degi w Poznaniu
Klasa: 4A
Głosów: 875
» głosuj
Imię i nazwisko: Surma Maja
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Jadwigi Kaliszewskiej w Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu
Klasa: 3
Głosów: 798
» głosuj
Imię i nazwisko: Amelia Cyka
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp.
Klasa:
Głosów: 779
» głosuj
Imię i nazwisko: Olga Marusik
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Środzie Wlkp.
Klasa: 8G
Głosów: 685
» głosuj
Imię i nazwisko: Filip Nowosad
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Klasa: 1G
Głosów: 479
» głosuj
Imię i nazwisko: Maja Banachowska
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Społeczna Szkoła Podstawowa w Orątkach
Klasa: 5
Głosów: 468
» głosuj
Imię i nazwisko: Aleksander Wiącek
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi
Klasa: 4TIP
Głosów: 441
» głosuj
Imię i nazwisko: Nikodem Zalewski
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.
Klasa: 2D
Głosów: 434
» głosuj
Imię i nazwisko: Kajetan Buziak
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Środzie Wlkp.
Klasa: 3
Głosów: 220
» głosuj
Imię i nazwisko: Michał Hoffman
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
Klasa: 4AP
Głosów: 165
» głosuj
Imię i nazwisko: Wiktoria Chodacz
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Zespół Szkół Zawodowych im. Mjra. H. Sucharskiego w Złotoryi
Klasa: 4TIP
Głosów: 149
» głosuj
Imię i nazwisko: Natalia Badowska
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: IV Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.
Klasa: 4F
Głosów: 101
» głosuj
Imię i nazwisko: Wiktor Ryszko
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach
Klasa: 4AP
Głosów: 79
» głosuj
Imię i nazwisko: Weronika Jankowska
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu
Klasa: 5A
Głosów: 54
» głosuj
Imię i nazwisko: Martyna Nikołajuk
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Bolesławcu
Klasa: 8E
Głosów: 9
» głosuj
Imię i nazwisko: Wojciech Źróbek
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Klasa: 6C
Głosów: 5
» głosuj
Imię i nazwisko: Weronika Sienkiewicz
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy
Klasa: 7
Głosów: 4
» głosuj
Imię i nazwisko: Michał Gołaś
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie
Klasa: 4R
Głosów: 3
» głosuj
Imię i nazwisko: Filip Hyla
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Klasa: 7A
Głosów: 2
» głosuj
Imię i nazwisko: Zuzanna Kącka
Zdjęcie:
Miejscowość:
Szkoła: Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. im Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Klasa: 6A
Głosów: 2
» głosuj
?